Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku. 14 wskazówek jak się przygotować [podcast #03]

Okładka - odc 03

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku. 14 wskazówek jak się przygotować [podcast #03]

Odcinka możesz posłuchać na:
🎧 Youtube: https://youtu.be/9xaV4NRo908
🎧 Spotify: https://open.spotify.com/episode/2QDY6TmN8gxV3AFAU1kcqq?si=NwCh-tCbR-2_-4jxn-cGFg
🎧 Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/pragmatyczna-trenerka-angielskiego/id1530729821#episodeGuid=204e4774-083f-4e66-b6bc-4b032b9fec9d
🎧 Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy8yZjJkNjJmMC9wb2RjYXN0L3Jzcw
🎧 Pozostałe platformy: https://anchor.fm/ewelina-biernacka/episodes/03–Rozmowa-kwalifikacyjna-po-angielsku–14-wskazwek-jak-si-przygotowa-ema9g6

Cześć! 🙂

Dziś przychodzę z obiecanym odcinkiem o tym, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Rozmowa rekrutacyjna po angielsku to nie egzamin, dlatego przygotowywanie się do niej jak do testu sprawdzającego naszą znajomość języka nie sprawdza się. Bo rozmowa ma przede wszystkim sprawdzić czy jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką na dane stanowisko oraz czy język angielski nie będzie stanowił dla Ciebie przeszkody w przyszłej pracy. W tym odcinku podaję 14 praktycznych wskazówek, jak możesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, aby zrobić świetne wrażenie, nie mając jeszcze pełnej biegłości językowej.

Mówię o tym, w jaki sposób podawać argumenty i przykłady, które najlepiej ilustrują nasze umiejętności i doświadczenie. Dużą część odcinka stanowi gramatyka. Ale bez obaw! Opowiadam o tym, że rozmowę kwalifikacyjną można przejść z wykorzystaniem zaledwie 3-4 czasów gramatycznych. Podpowiadam też jak w uprzejmy sposób dopytywać i jak dopasować język, którego używamy, do sytuacji. Znajdziesz też wiele wskazówek, jak przygotować ciekawe wypowiedzi, zachowując prostotę formy.

Mam również prośbę. To już trzeci odcinek mojego podcastu, a każdy przygotowałam w trochę inny sposób. Napisz mi proszę, jaka forma najbardziej Ci odpowiada, czego zabrakło i o czym chciałbyś/chciałabyś posłuchać w kolejnych odcinkach.

Podziel się też proszę linkiem do odcinka z osobą, która może potrzebować tych wskazówek.

Do usłyszenia! 🙂